Golf & Wine


Vychutnajte si hru na svetových golfových ihriskách zasadených do úžasných scenérií a súčasne spoznajte tie najlepšie vinice, víno a ľudí, ktorí ho pestujú. Jednoducho - spojili sme pre Vás to najlepšie, čo svet golfu a vína ponúka.

Už roky pomáhame našim klientom spoznávať najkrajšie vína z celého sveta. Teraz Vám ponúkame možnosť osobne objaviť tajomstvá, ktoré sa skrývajú za ich skvelou chuťou. Pripravili sme pre Vás nezabudnuteľné zážitky v starostlivo vybratých viniciach, spojené s gastronomickými špecialitami a lahodnými vínami v najznámejších vínnych regiónoch.

Tam kde je dobre víno, sú aj kvalitné golfové ihriská s unikátnou scenériou a miernou klímou počas celého roka. Mnohé sú rajom pre vyznavačov tohto športu. Každý región ponúka celé spektrum obtiažnosti ihrísk, od majstrovských, pre hráčov s nízkym handicapom, až po priateľskejšie greeny pre rekreačných golfistov.

Vychutnajte si hru na ihriskách, napríklad v Portugalsku v okolí historického Porta, v Španielsku pri viniciach v La Rioja, vo Francúzsku priamo pri slávnych "chateau" v St. Emilion či talianskom Toskánsku. Odmena v podobe originálnych vín a miestnych kulinárskych špecialít z regiónu je motiváciou, ktorá určite prospeje Vášmu handicapu.

Program je priamo šitý na mieru každému klientovi. Vyhovieme Vašim požiadavkám - od dĺžky pobytu, ubytovania, sprievodných akcií až po správny mix golfu a vína.