Aristokratický únik do údolia Loiry


Krajina: Francúzsko 
Región: Údolie Loiry

Dĺžka pobytu: 3 dni, 2 noci

Svetovo preslávené zámky v údolí Loiry predstavujú súkromné romantické chateaux, ukryté vo veľkolepých udržiavaných záhradách. Zážitok umocňuje osobné privítanie grófkou a grófom, ktorých rodina žije na zámku vyše 600 rokov.

Ste pozvaní na večeru s grófom a grófkou vo formálnej sieni exkluzívneho súkromného chateau. Elegantne zariadené a skrášlené vzácnymi starožitnými dielami, olejomaľbami, textíliami, zdobenými lustrami a veľkými krbmi – toto chateau vyžaruje rafinovanosť, autentickosť a skutočný luxus. Aspoň jeden víkend si užívajte život ako z Downton Abbey!


Program zahŕňa: 
◦ 2 noci v jednej z luxusných izieb chateaux 
◦ polpenzia - 2 x raňajky so šampanským a romantická večera 
◦ prehliadka chateau so sprievodcom 
◦ jednodňové poznávanie okolia v Bentley 1953 alebo Jaguári

Program nezahŕňa 
◦ letenku (odlety z VIE do NTE od 382,- euro) 
◦ vreckové a iné výdavky, ktoré nie sú vyššie špecifikované 
◦ komerčné cestovné poistenie

Ubytovanie: 
Aristokratické chateau

Strava: 
Polpenzia - raňajky so šampanským a romantická večera. Ďalšia strava podľa programu.

Ďalšie možnosti

Doprava: 
Letenka: už od 382,- euro*
*podľa aktuálnej ponuky leteckých spoločností

Cenová ponuka na vyžiadanie! 

Ukážkový itinerár 2014

Piatok
Príchod na letisko v Nantes v popoludňajších hodinách, odkiaľ pre vás zabezpečíme privátny transfer priamo do Aristokratického chateau, kde vás privíta gróf a grófka osobne. Po ubytovaní sa v jednej z luxusných izieb na vás čaká sprievodca, ktorý vás prevedie všetkými zákutiami chateau a oboznámi vás s jeho históriou pri poobedňajšom čaji. Intímnej večera vo dvojici, červené ruže, čokoláda a portské víno priamo v izbe sú zárukou romantickej až priam magickej atmosféry s vašou polovičkou. 

Sobota
Svoj víkend odštartujete opulentnými raňajkami so šampanským priamo na izbe. Po nich na vás čaká jednodňové poznávanie okolia v Bentley 1953 alebo Jaguári. Večeru vám rezervujeme v gurmánskej reštaurácii, kde môžete svojho miláčika zhýčkať francúzskymi gurmánskymi delikatesami.

Nedeľa 
Ráno na vás čakajú anglické raňajky priamo na izbe. V poobedňajších hodinách privátny transfer na letisko. Program je možné prispôsobiť vaším požiadavkam a želaniam.