Pobyt vo vznešnom gotickom chateaux


Krajina: Francúzsko 
Región: Údolie Loiry

Dĺžka pobytu: 3 dni, 2 noci

Strávte luxusný víkend alebo vzrušujúce letné či zimné prázdniny v gotickom chateau  z IX. storočia blízko Metzu a lyžiarskeho rezortu Vosges v severovýchodnom Francúzsku! Majestátne sa týči nad pôvabným údolím Loiry a okrem nádherného výhľadu sa hrdo pýši aj svojimi veľkolepými štítmi, vysokými komínmi a špicatými vežami. 

Ponúka gurmánske delikatesy, opulentné prostredie, vyberané starožitnosti a okázalé izby i suity s luxusnými, samostatne stojacimi vaňami. Počas celého roka tu môžete osláviť výročia, narodeniny či iné výnimočné udalosti.


Program zahŕňa: 
◦ 2 noci v magickej suite s výhľadom na údolie Loire 
◦ polpenzia - 2x raňajky & 4-chodové gurmánske menu (nezahŕňa víno) 
◦ popoludňajší čaj alebo káva podávaná s vyberanými zákuskami 
◦ aperitív alebo šampanské

Program nezahŕňa: 
◦ letenku (odlety z VIE do NTE od 382,- euro) 
◦ vreckové a iné výdavky, ktoré nie sú vyššie špecifikované 
◦ komerčné cestovné poistenie

Ubytovanie: 
Luxusné gotické chateau z IX.storočia

Strava: 
Raňajky a 4-chodové gurmánske menu. Ďalšia strava podľa programu.

Ďalšie možnosti

Doprava: 
Letenka: už od 382,- euro* 
*podľa aktuálnej ponuky leteckých spoločností

Cenová ponuka na vyžiadanie!

Ukážkový itinerár 2014

Piatok
Príchod na letisko v Nantes v popoludňajších hodinách, odkiaľ pre vás zabezpečíme privátny transfer priamo do chateau. Po ubytovaní sa v jednej z luxusných suite si oddýchnete pri popoludňajšom čaji alebo čerstvo uvarenej káve s mätou, koňakom alebo likérom, podávanej s vyberanými zákuskami. Pred 4- chodovou večerou pozitívne naladíte svoje chuťové bunky na gurmánske delikatesy pri aperitíve a šampanskom.

Sobota 
Svoj víkend začnete skvostnými raňajkami priamo v chateau, odkiaľ sa môžete vydať na romantickú prechádzku za vodopádmi či ľadovcovými jazerami v oblasti Vosges. Po návrate opäť zregenerujete svoje sily pri popoludňajšom čaji alebo káve s vyberanými zákuskami. I druhý večer sa môžete tešiť na 4-chodové kráľovské menu šéfkuchára, pripravené špeciálne pre túto príležitosť, ktoré povzbudí vaše zmysly a príjemne vás naladí.

Nedeľa 
Ráno na vás čakajú rozlúčkové raňajky, po nich osobné voľno. V poobedňajších hodinách privátny transfer na letisko. Program je možné prispôsobiť vaším požiadavkam a želaniam.