FWT s.r.o. je špecializovaná cestovná kancelária zameraná na vínnu a golfovú turistiku. Pod svojimi obchodnými značkami FineWines Travel a GolfTrip začala ponúkať svoje služby v roku 2009 ako sesterská organizácia distribútora vín spoločnosti Fine Wines – HIC Slovakia s.r.o..

Roky skúseností, poznatkov a osobných kontaktov z vínneho sveta nám umožnujú ponúknuť bezkonkurenčné možnosti návštevy najväčších výrobcov vín, ako aj vychádzajúce hviezdy vinárstva vo všetkých dôležitých vinohradníckych oblastiach.

Naša vášeň pre golf priniesla zaujímavú kombináciu cestovania a spoznávania krajín, o ktorú sa chceme podeliť – víno a golf.

Ponúkame množstvo destinácii, ktoré vedia snúbiť tieto dve nádherné aktivity a vykúzliť neopakovaľné zážitky a spomienky. Máme však v ponuke aj iné, napríklad exotické, golfové destinácie, kde je golf na prvom mieste. Komplexnú ponuku golfových pobytov nájdete na www.golftrip.sk

Postupne prinášame ďalšie destinácie a programy, aby sme uspokojili aj toho najnáročnejšieho cestovateľa, milovníka vína alebo golfistu a to všetko je možné aj jedným zájazdom s nami.

Naše produkty sú od začiatku pripravované individuálne pre jednotlivcov, samostatné skupiny či komplexné potreby firemnej starostlivosti.

Tešíme sa na stretnutia s Vami pri plnení Vašich cestovateľských snov a prianí.

Michal Majkút
konateľ